Materiał informacyjny CENTRUM EDUKACYJNO-INFORMATYCZNEGO

Centrum Edukacyjne Edu-Center

Centrum Edukacyjne Edu-Center
Materiał informacyjny CENTRUM EDUKACYJNO-INFORMATYCZNEGO

Centrum Edukacyjne Edu-Center działa na bydgoskim rynku od kilkunastu lat. Mamy szeroką ofertę edukacyjną skierowaną dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W czasach kultury masowej stawiamy na jakość wykonywanych usług.

Nasza wykwalifikowana kadra prowadzi zajęcia indywidualne oraz w małych grupach, co zwiększa efektywność nauczania. Przez cały rok organizujemy warsztaty w szkołach, przedszkolach oraz urodziny dla najmłodszych.

Latem i zimą zapraszamy na Półkolonie, które cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Od marca 2020 roku zajęcia prowadzimy również online.

Oferujemy:

Dzieci w Edu-Center bawią się z Robotem Emysem- Native Speakerem. Emys mówi, śpiewa piosenki, porusza się, okazuje emocje i rozpoznaje twarze. Emys z lektorem tworzą super zespół do nauki języka angielskiego. Zajęcia cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem wśród dzieci i rodziców.

Edu-Center proponuje kreatywne warsztaty żywieniowe na wesoło dla dzieci i młodzieży. Specjalnie przygotowane zajęcia łączą ze sobą Naukę i Zabawę. Zajęcia prowadzi wykwalifikowany psychodietetyk, który z dziećmi pracuje od kilkunastu lat. Warsztaty cieszą się dużą popularnością w szkołach i przedszkolach.

Nasza siedziba mieści się przy ulicy M. Konopnickiej 28 (Szwederowo) w Bydgoszczy.

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 500-194-200.

www.edu-center.com.pl
Facebook - Edu Center KIDS

Materiał informacyjny CENTRUM EDUKACYJNO-INFORMATYCZNEGO

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.