Castle Hill Zamkowe Wzgórze pod Toruniem

Czytaj dalej
.

Castle Hill Zamkowe Wzgórze pod Toruniem

.

W podtoruńskim Zamku Bierzgłowskim powstaje nowa inwestycja, która z pewnością zainteresuje wszystkich, którzy chcą stworzyć swoją codzienną, pełną spokoju enklawę. Osiedle Castle Hill Zamkowe Wzgórze łączy bowiem w sobie piękno natury z funkcjonalnością i estetyką architektury oraz bliskością miasta i jego infrastruktury.

Właściciel przygotował, dla zainteresowanych wybudowaniem domu w tej niezwykłej okolicy, aż 21 przestronnych działek. Każda z nich ma powierzchnię od około 1000 do około 2000 metrów kwadratowych , jest uzbrojona w prąd i wodę oraz, co bardzo ważne, posiada warunki zabudowy. Osiedle Castel Hill Zamkowe Wzgórze to po prostu enklawa zabudowy o niskiej intensywności, w otoczeniu zieleni lasów, łąk, pól uprawnych w przepięknym, atrakcyjnym krajobrazowo obszarze.

Dogodna lokalizacja

Każdy z nas marzy o ucieczce z głośnego i pełnego pośpiechu miasta. Jednocześnie ciężko jest zrezygnować z wszystkich udogodnień, jakie daje aglomeracja. Dlatego wybór osiedla Castle Hill Zamkowe Wzgórze wydaje się być idealnym rozwiązaniem.
Zamek Bierzgłowski, gdzie zlokalizowana jest inwestycja, znajduje się w odległości zaledwie 12 km od granic Torunia. – Od ścisłego centrum dzieli nas odległość tylko 17 kilometrów – mówi mgr inż. Aleksandra Przedpełska, właścicielka terenu. – Nasze osiedle jest również dobrze skomunikowane z Bydgoszczą – dodaje.

Warto zaznaczyć, że prowadząca do grodu Kopernika droga wojewódzka nr 553 należy do najmniej zatłoczonych dojazdów do miasta. Dodatkowo gmina jest bardzo dobrze skomunikowana z Toruniem za pomocą transportu publicznego.

Przyroda bez wyrzeczeń

Osiedle Castle Hill Zamkowe Wzgórze zlokalizowane jest z dala od ruchliwych dróg czy uciążliwych zakładów przemysłowych. Na wyjątkowość inwestycji składa się również fakt, iż ulokowano ją wśród unikatowej przyrody, w granicach Obszaru Chronionego Krajobrazu Strefy Krawędziowej Kotliny Toruńskiej. Wokół roztacza się malowniczy widok - ze wzgórza na las i pola, czyli otwartą przestrzeń, której tak bardzo brakuje na wielu osiedlach domków jednorodzinnych. Inwestycję tworzą tylko nowo wzniesione budynki, a w zasięgu wzroku brak istniejącej wcześniejszej zabudowy. To niezwykła rzadkość.

Pomimo, że jest to istna oaza ciszy i spokoju, osiedle Castle Hill Zamkowe Wzgórze znajduje się w pobliżu wszelkich udogodnień i niezbędnych elementów życia codziennego.

W bliskiej odległości znajduję się:

• przystanek autobusowy
Dodatkowo gmina Łubianka gwarantuje transport dzieci i młodzieży szkolnej na zajęcia i po ich zakończeniu.

• przedszkole i szkoła
W Zamku Bierzgłowskim znajduje się przedszkole Zamkolandia, w Łubiance funkcjonuje także Przedszkole Sportowy Miś. W odległości 5,5 km od Osiedla Castle Hill znajduje się Zespół Szkół im. Janusza Korczaka w Łubiance (szkoła podstawowa i gimnazjum).

• służba zdrowia
Ośrodek Zdrowia w Łubiance, dwa gabinety stomatologiczne, dwa punkty apteczne.

• oraz sklepy
Na terenie gminy Łubianka znajduje się kilkanaście sklepów spożywczych, w tym dwa supermarkety. Najbliższy sklep znajduje się około 600 m od Osiedla.

Wybierz swoje miejsce

Podtoruńskie Osiedle, jak już wspomnieliśmy, znajduje się w granicach przepięknego Obszaru Chronionego Krajobrazu Strefy Krawędziowej Kotliny Toruńskiej. Co istotne, lokalizacja ta nie wpływa na możliwości budowlane w zakresie budownictwa jednorodzinnego. Wszystkie działki na osiedlu Castle Hill Zamkowe Wzgórze mają wydane warunki zabudowy oraz są już uzbrojone w prąd i wodę.

Dokładne rozlokowanie działek i ich dostępność bez problemu możemy sprawdzić wirtualnie. Właściciel przygotował bowiem dla nas interaktywną mapę inwestycji. Dzięki niej możemy zobaczyć plan osiedla, rozłożenie działek, ich dostępność oraz powierzchnię.

Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by na własne oczy przekonać się, że Castle Hill Zamkowe Wzgórze to wymarzone miejsce na stworzenie swojej własnej enklawy w bliskim sąsiedztwie Torunia. Z powodzeniem możemy się bowiem umówić na prezentację osiedla z właścicielem – Wystarczy umówić się telefonicznie, bądź skontaktować się poprzez formularz dostępny na naszej stronie www.castelhill.pl – informuje Aleksandra Przedpełska. – Okolica Zamku Bierzgłowskiego robi naprawdę niesamowite wrażenie. Warto zobaczyć ją na żywo i zastanowić się, czy to przypadkiem nie jest właśnie nasze miejsce na ziemi – zachęca.

Zapraszamy do odwiedzin – zarówno wirtualnych, jak i rzeczywistych.

Castle Hill Zamkowe Wzgórze
ul. Mickiewicza, Zamek Bierzgłowski
www.castelhill.pl
FB: @CastleHillZamkoweWzgorze

Właściciel
mgr inż. Aleksandra Przedpełska
kontakt: 507 127 628
lub poprzez formularz na stronie www

Castle Hill Zamkowe Wzgórze pod Toruniem
.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.