Były nieprawidłowości przy wyborach w części regionu. Wybory mogą być powtórzone

Czytaj dalej
Fot. Polska Press
Karolina Rokitnicka

Były nieprawidłowości przy wyborach w części regionu. Wybory mogą być powtórzone

Karolina Rokitnicka

Mieszkańcy gminy Kowalewo powiadomili nas o nieprawidłowościach podczas głosowania w Pluskowęsach. Delegatura Krajowego Biura Wyborczego w Toruniu potwierdza brak rozliczeń kart w tym obwodzie.

- To co działo się podczas głosowania w Pluskowęsach to jeden wielki bałagan. Gdy byłem oddać głos, było sporo wyborców, zamieszanie, nie było natomiast mężów zaufania. Członkowie komisji wyborczej nie podołali swoim obowiązkom. Nieprawidłowo wydawali karty do głosowania. Ja dostałem niewłaściwą listę kandydatów na radnych gminnych.

Mieszkańcy gminy Kowalewo powiadomili nas o nieprawidłowościach podczas głosowania w Pluskowęsach. Co dalej? Czytaj w dalszej części artykułu.

Pozostało jeszcze 83% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Karolina Rokitnicka

Dziennikarstwo to nie tylko moja praca, ale także pasja. Szczególnie bliskie mi sprawy lokalne, dotyczace Golubia-Dobrzynia i okolic, samorządowe, oświatowe, kultura, politykaLubię analizę danych, m. in. rankingów inwestycyjnych czy wyników edukacyjnych, a także materiały interwencyjne. W codziennej pracy bardzo cenię kontakt z drugim człowiekiem, dynamiczność, możliwość uczenia się i poznawania zagadnień, które są dla mnie zupełnie nieznane, jak np. sport czy rolnictwo :-). Dziękuję moim instruktorom za pomoc w poruszaniu się po tych niezbadanych dla mnie obszarach.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.