Maciej Czerniak

Były gigantyczne korki, będą robić remont nocami

Kierowcy utknęli  w korku na wjeździe do Bydgoszczy od strony Torunia. Remont będzie kontynuowany nocami i w weekend. Fot. Radosław Fonferek Kierowcy utknęli w korku na wjeździe do Bydgoszczy od strony Torunia. Remont będzie kontynuowany nocami i w weekend.
Maciej Czerniak

Nawet ponad dwie godziny kierowcy czekali przed mostem fordońskim w Bydgoszczy.

Kilometrowe korki utworzyły się we środę (22 listopada) przy wjeździe do Bydgoszczy od strony Torunia. Wszystko przez prace drogowe, które Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad zaplanowała na odcinku 500 metrów od mostu fordońskiego w kierunku Ostromecka.

W tym miejscu obowiązywał we środę ruch wahadłowy. Trwało frezowanie i wymiana nawierzchni drogi. Po obu stronach setki kierowców czekały, by wjechać, bądź wyjechać z Bydgoszczy.

Po lawinie sygnałów od zniecierpliwionych kierowców GDDKiA (inwestor prac drogowych) zdecydowała o tym, że prace będą prowadzone nocami i w najbliższy weekend. W czwartek (23 listopada) już nie będzie obowiązywał ruch wahadłowy, ale w dalszym ciągu kierowcy muszą respektować ograniczenia prędkości na remontowanym odcinku.

Pozostało jeszcze 79% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Maciej Czerniak

Zajmuję się tematyką kryminalną, policyjną, jestem autorem relacji sądowych. Piszę też na tematy bieżące, dotyczące samorządu, problemów mieszkańców. Co najbardziej lubię w pracy? Zaskakujące historie, które mam przyjemność przedstawiać Czytenikom. Jak wiadomo, życie pisze najlepsze scenariusze. Nie tylko filmowe.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.