Maciej Czerniak

Były gigantyczne korki, będą robić remont nocami

Kierowcy utknęli  w korku na wjeździe do Bydgoszczy od strony Torunia. Remont będzie kontynuowany nocami i w weekend. Fot. Radosław Fonferek Kierowcy utknęli w korku na wjeździe do Bydgoszczy od strony Torunia. Remont będzie kontynuowany nocami i w weekend.
Maciej Czerniak

Nawet ponad dwie godziny kierowcy czekali przed mostem fordońskim w Bydgoszczy.

Kilometrowe korki utworzyły się we środę (22 listopada) przy wjeździe do Bydgoszczy od strony Torunia. Wszystko przez prace drogowe, które Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad zaplanowała na odcinku 500 metrów od mostu fordońskiego w kierunku Ostromecka.

W tym miejscu obowiązywał we środę ruch wahadłowy. Trwało frezowanie i wymiana nawierzchni drogi. Po obu stronach setki kierowców czekały, by wjechać, bądź wyjechać z Bydgoszczy.

Po lawinie sygnałów od zniecierpliwionych kierowców GDDKiA (inwestor prac drogowych) zdecydowała o tym, że prace będą prowadzone nocami i w najbliższy weekend. W czwartek (23 listopada) już nie będzie obowiązywał ruch wahadłowy, ale w dalszym ciągu kierowcy muszą respektować ograniczenia prędkości na remontowanym odcinku.

Pozostało jeszcze 79% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Maciej Czerniak

W Gazecie Pomorskiej zajmuję się tematyką kryminalną, policyjną, jestem autorem relacji sądowych. Podejmuję sprawy z kręgu dziennikarstwa śledczego, najczęściej dotyczące tego, co dzieje się na styku władz publicznych z sektorem prywatnym. Z wykształcenia jestem polonistą, a tym, co w mojej pracy najbardziej mnie pociąga i codziennie zadziwia, jest fakt, że najciekawsze historie zawsze pisze życie. Bywają bardziej niezwykłe od scenariuszy filmów. Nie tylko sensacyjnych. Nie zamykam się jednak w tematyce prawno-kryminalnej. Interesuje mnie wszystko, co wiąże się z przemianami społecznymi - od polityki przez prawo do nowych technologii.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2022 Polska Press Sp. z o.o.