Burmistrz: - Nie trzeba nas dyscyplinować

Czytaj dalej
Fot. Szymon Cieślak
Iwona Góralczyk

Burmistrz: - Nie trzeba nas dyscyplinować

Iwona Góralczyk

- Sami wiemy, że chodnik na ulicy Dąbrowskiego w Żninie jest potrzebny.

Po raz kolejny poruszono temat bałaganu - jak to niektórzy nazywają - na ulicy Dąbrowskiego w Żninie.

Tym razem podczas spotkania radnych - członków komisji budżetu, przed zaplanowaną dziś sesją Rady Miejskiej.

Głos zabrał burmistrz Robert Luchowski: - Nie trzeba nam jak uczniom zwracać uwagi. Wiemy, co mamy robić. Niezwłocznie przystępujemy do budowy chodnika na Dąbrowskiego. Było to zaplanowane w budżecie. Wszyscy śledziliśmy postęp prac. Budowa komendy straży pożarnej niedawno się zakończyła. Wcześniej nie było więc sensu się za to zabierać. Stwierdziłem, że nie będę odpowiadał na komentarze wyrażanie przez media językiem spod budki z piwem. Nikt nie musi nas poganiać. Zastanawia mnie natomiast inna sprawa: kto pokryje koszty zdewastowania jezdni? Gdzie poszukać tych środków?

Iwona Góralczyk

Staram się być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego dla mieszkańców powiatu żnińskiego, by później relacjonować te wydarzenia na łamach "Gazety Pomorskiej", na portalach pomorska.pl, znin.naszemiasto.pl oraz w mediach społecznościowych.
Od 1998 roku mieszkam w Żninie, który po Brodnicy stał się moim drugim domem. Fascynują mnie ludzie Pałuk - twórczy, pełni pasji, pomysłów i chęci działania, a także bogata historia tego regionu. Bliska sercu jest mi sztuka ludowa, pałuckie rękodzieło, a co za tym idzie  kultowa "Jesień na Pałukach".

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.