Budżet obywatelski Inowrocławia na 13 społecznych projektów

Czytaj dalej
Fot. Dominik Fijałkowski
Dominik Fijałkowski

Budżet obywatelski Inowrocławia na 13 społecznych projektów

Dominik Fijałkowski

Już wszystko jasne. Inowrocławianie wybrali projekty, które zostaną zrealizowane w 2018 roku w ramach pierwszej edycji budżetu obywatelskiego.

Wyboru przedsięwzięć dokonano w ramach głosowania. Uczestniczyły w nim 1474 panie oraz 1144 panów. Oddano 2856 głosów (można było poprzeć nawet dwa projekty), z czego w tzw. formie papierowej 61 proc., a w elektronicznej 39 proc. Warto wspomnieć, że pod głosowanie poddano 26 społecznych projektów.

Formalności w ramach pierwszej edycji budżetu obywatelskiego dobiegły końca. Które projekty zostaną zrealizowane? Czytaj w dalszej części artykułu.

Pozostało jeszcze 77% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Dominik Fijałkowski

Od 1992 roku jestem dziennikarzem "Gazety Pomorskiej" w Inowrocławiu. Piszę o wszystkim, co dzieje się w Inowrocławiu, a głównie o tym co "piszczy" w miejscowym ratuszu. Opisuję też wydarzenia, które dzieją się w pozostałych miastach i gminach powiatu inowrocławskiego. Fotografuję imprezy sportowe, kulturalne, turystyczne... A zdjęcia z tych imprez zamieszczam na www.pomorska.pl i na www.inowroclaw.naszemiasto.pl. Prywatnie..., lubię dłuuuugie wyprawy rowerowe. I te krótsze też. Należę do Nadgoplańskiego Oddziału PTTK w Kruszwicy i Klubu Turystyki Rowerowej "Goplanie".

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.