Maciej Czerniak

Brat oskarżonego zeznawał w sprawie zabójstwa Babuszki

Zeznania, między innymi brata przyczyniły się do oskarżenia Władysława P. o zamordowanie w 1998 roku Heleny S. Kryminalni dotarli również do znajomego, Fot. Maciej Czerniak Zeznania, między innymi brata przyczyniły się do oskarżenia Władysława P. o zamordowanie w 1998 roku Heleny S. Kryminalni dotarli również do znajomego, który odwołał alibi wobec P.
Maciej Czerniak

Zeznania, między innymi brata przyczyniły się do oskarżenia Władysława P. o zamordowanie w 1998 roku Heleny S. Kryminalni dotarli również do znajomego, który odwołał alibi wobec P.

Sędzia Sławomir Ciężki podczas rozprawy, która odbyła się wczoraj w Sądzie Okręgowym w Bydgosazczy, zapytał świadka, czy znała zamorodowaną Helenę S.

- Tak, kojarzyłam ją. Przychodziła do sklepu - powiedziała świadek, była pracownica spółdzielni spożywczej w Strzelcach Górnych. Kobieta pracowała w sklepie w 1998 roku, kiedy doszło do zabójstwa 77-letniej S.

Sędzia Sławomir Ciężki podczas rozprawy, która odbyła się wczoraj w Sądzie Okręgowym w Bydgosazczy, zapytał świadka, czy znała zamorodowaną Helenę S.

Co odpowiedziała? Czytaj w dalszej części artykułu.

Pozostało jeszcze 78% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Maciej Czerniak

Zajmuję się tematyką kryminalną, policyjną, jestem autorem relacji sądowych. Piszę też na tematy bieżące, dotyczące samorządu, problemów mieszkańców. Co najbardziej lubię w pracy? Zaskakujące historie, które mam przyjemność przedstawiać Czytenikom. Jak wiadomo, życie pisze najlepsze scenariusze. Nie tylko filmowe.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.