Boom na rynku nieruchomości. Mieszkania we Włocławku są coraz droższe

Czytaj dalej
Fot. Wojciech Alabrudziński
Joanna Chrzanowska

Boom na rynku nieruchomości. Mieszkania we Włocławku są coraz droższe

Joanna Chrzanowska

Dwu-, trzypokojowe mieszkania na Zazamczu i na Południu sprzedają się jak świeże bułeczki, mimo że podrożały. Problem jest inny, na rynku jest zbyt mało nieruchomości na sprzedaż.

W ciągu ostatnich dwóch lat ceny nieruchomości wzrosły średnio o 15-20 procent - tak wynika z danych, którymi dysponują agencje nieruchomości. Gdy jednak obserwuje się anonse dostępne w popularnych serwisach ogłoszeniowych, to dojdzie się do wniosku, że ceny znacząco poszybowały w górę. Nie brakuje bowiem we Włocławku ofert sprzedaży z ceną za metr kwadratowy - między 4,7 a 5,7 tys. złotych. To mieszkania o bardzo wysokim standardzie, wykończone, wyposażone, do wprowadzenia od razu.

Ceny nieruchomości wzrosły. Nie brakuje we Włocławku ofert sprzedaży z ceną za metr kwadratowy - między 4,7 a 5,7 tys. złotych. To mieszkania o bardzo wysokim standardzie, wykończone, wyposażone, do wprowadzenia od razu.

Więcej o rynku nieruchomości we  Włocławku czytaj w pełnej wersji artykułu.

Pozostało jeszcze 79% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Joanna Chrzanowska

Swoją przygodę z dziennikarstwem zaczynałam we włocławskim oddziale dziennika Nowości. To w tej redakcji kilkanaście lat temu kształtowałam swoje pierwsze szlify. Później była praca w lokalnej telewizji, współpraca z portalami. Miałam też okazję pracować w redakcjach w Kutnie i w Płocku. W Gazecie Pomorskiej zajmuję się tematami społecznymi, polityką. Piszę o Włocławku i Lipnie.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.