Bo babcię i dziadka kochają najbardziej

Czytaj dalej
Fot. Józef Basta
Janina Waszczukjanina.waszczuk@pomorska.pl

Bo babcię i dziadka kochają najbardziej

Janina Waszczukjanina.waszczuk@pomorska.pl

W Szkole Podstawowej nr 3 w Tucholi trwa cykl imprez dla babć i dziadków z okazji ich święta. Dzieciaki z klas I-III przygotowały występy.

Niedługo bardzo ważne święto - Dzień Babci i Dziadka. W województwie kujawsko-pomorskim wypada w tym roku w ferie. Ponieważ w szkole to już tradycja, że uczniowie z najmłodszych klas zapraszają babcie i dziadków na uroczystość, więc już postanowiły zaprosić swoich najukochańszych członków rodziny na przedstawienia, jasełka i teatrzyki, aby razem poświętować.

- Babcie i dziadkowie bardzo chętnie przyjmują zaproszenia i przychodzą. To uczy dzieciaki od najmłodszych lat szacunku i wzmacnia więzi międzypokoleniowe - mówi Ewa Kłosowska, dyrektorka Szkoły Podstawowej nr 3. - Nasi goście oklaskują swoje wnusie i cieszą się ich występami.

W szkole oprócz występów jest także poczęstunek dla miłych gości. Wnusie cieszą się, donoszą ciasteczka swoim babciom i dziadkom. W takim dniu nie zabrakło własnoręcznie robionych laurek, które są najcenniejsze dla obdarowanych.

Janina Waszczukjanina.waszczuk@pomorska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.