Materiał informacyjny

Biuro Centrum-Nieruchomości Monika Śliwińska - Zaufaj profesjonalistom!

Biuro Centrum-Nieruchomości Monika Śliwińska - Zaufaj profesjonalistom!
Materiał informacyjny

Działamy na rynku nieruchomości z niesłabnącą energią od ponad 10 lat.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu, profesjonalizmowi i wysokim standardom działania, wypracowaliśmy wysoką i stabilną pozycję na rynku.

Biuro jest licencjonowane (Monika Śliwińska – licencja zawodowa nr 21577 oraz licencję zawodowa nr 27307) i ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej w CONCORGIA. Jesteśmy członkami Kujawsko-Pomorskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami oraz Polskiej Federacji Rynku Nieruchomościami.

Rynek nieruchomości nie ma przed nami tajemnic!

Biuro Centrum-Nieruchomości Monika Śliwińska specjalizuje się w obrocie nieruchomościami na terenie Chełmna, Świecia, Chojnic, Tucholi, Czerska , Człuchowa oraz jego okolic. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, rozszerzamy nasze działania o kolejne miejscowości.

Świadczymy usługi zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym.

Pośredniczymy w sprzedaży i wynajmie mieszkań, domów, działek oraz obiektów komercyjnych, a naszym celem jest zaspokojenie potrzeb mieszkaniowych i inwestycyjnych naszych Klientów.

Priorytetem naszych działań jest świadczenie usług na najwyższym poziomie profesjonalizmu i etyki, gwarantujące naszym Klientom poczucie komfortu i bezpieczeństwa przy każdej transakcji. Dzięki nam znajdziesz swoje wymarzone miejsce. Cenimy Twój czas i chronimy Twoje dobro!

CHCESZ SPRZEDAĆ NIERUCHOMOŚĆ?
Nasz zespół doradców pozwoli Tobie szybko i bezpiecznie przejść przez proces sprzedaży nieruchomości. Na podstawie aktualnej analizy rynku ustalimy cenę nieruchomości, tak aby jednocześnie odpowiadała Twoim oczekiwaniom i stanowiła realną konkurencję dla innych ofert. Dzięki szerokiej reklamie oraz współpracy z innymi biurami nieruchomości będzie ona dostępna dla każdej osoby szukającej mieszkania. Nasz doradca czynnie uczestniczy w procesie sprzedaży na każdym jego etapie. Na podstawie podpisanej umowy pośrednictwa kompletujemy wszystkie możliwe dokumenty niezbędne do sfinalizowania transakcji.

CHCESZ BEZPIECZNIE KUPIĆ NIERUCHOMOŚĆ?
Powiedz nam czego szukasz, a my pomożemy Tobie znaleźć wymarzony kąt. Dla Ciebie sprawdzimy stan prawny nieruchomości i dobierzemy odpowiedni kredyt. Przez formalności w banku przejdziemy razem. Wnioski, formularze, umowy, protokoły nie mają dla nas tajemnic. Dopilnujemy wszystkich terminów i przekażemy Tobie nieruchomość bez zameldowanych lokatorów. Jesteśmy z Tobą podczas wizyt u dostawców mediów, w spółdzielni czy wspólnocie mieszkaniowej, a także w urzędach czy sądzie.

Zaufasz nam, a nieruchomość, którą kupisz - pokochasz.

Aby poznać jak działamy, zapraszamy Państwa do nasz biur:

Zapewnimy Tobie kompleksową usługę, zweryfikujemy dokumenty niezbędne w procesie kupna i sprzedaży.

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!

Nasza oferta skierowana jest do Klientów oczekujących wysokiego poziomu usług i doradztwa.
Biuro Centrum-Nieruchomości powstało właśnie po to, aby wspomagać Ciebie w realizacji marzeń o własnym domu.

Zapraszamy!

Biura Centrum-Nieruchomości Monika Śliwińska
KUPNO - SPRZEDAŻ - WYNAJEM
Mieszkania - Domy - Działki - Obiekty komercyjne

Tel. 698 003 093
E-mail: biuro@cnieruchomosci.pl

cnieruchomosci.pl

FB Centrum Nieruchomości

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.