Bilety są już do kupienia

Czytaj dalej
Fot. Mark J. Terrill
Maciej Drabikowski

Bilety są już do kupienia

Maciej Drabikowski

Wczoraj rozpoczęła się sprzedaż biletów na spotkanie Polska - Tajwan w Pucharze Federacji, które w dniach 16-17 kwietnia odbędzie się w Inowrocławiu.

Stawką meczu rozegranego w hali widowiskowo-sportowej na Rąbinie będzie utrzymanie się w Grupie Światowej II.

Polskie tenisistki przegrały bowiem w lutym na Hawajach z Amerykankami 0:4. Nowa kapitan biało-czerwonej drużyny nie mogła jednak liczyć na Agnieszkę Radwańską.

Do Inowrocławia popularna Isia zamierza jednak przylecieć. Ma jednak bardzo napięty terminarz. W kalifornijskim Indian Wells dotarła do półfinału. W czwartek lub piątek rozpocznie walkę w Miami Open na Florydzie.

Po powrocie do Polski wystąpi w zawodach Katowice Open, które odbędą się w Spodku (4-10 kwietnia). Prosto z Górnego Śląska uda się na Kujawy na zgrupowanie przed meczem Pucharu Federacji z Tajwan-kami.

Wczoraj krakowianka wróciła na drugie miejsce w klasyfikacji WTA. Wyprzedziła Angelique Kerber, Niemkę polskiego pochodzenia, która trenuje w wielkopolskim Puszczykowie. Przed Agnieszkę jest tylko Amerykanka Serena Williams.

Wiele wskazuje, że spotkania w obydwu dniach rozpoczną się o godz. 12. Godziny rozpoczęcia się gier będą jeszcze konsultowane z telewizją. Możliwa jest więc ich korekta.

W sobotę zaplanowano dwa single, a w niedzielę dwa single i gra podwójna.

Pojedynek odbędzie się na twardej nawierzchni (hard). Zawodniczki grać będą piłkami firmy Dunlop.

Bilety od wczoraj można kupować na stronie www.ebilet.pl. Będą też do nabycia w Empiku w Galerii Solnej przy ul. Wojska Polskiego 16 w Inowrocławiu.

Wejściówki dostępne w 1. etapie sprzedaży otwartej (do 31 marca): na miejsca 2. kategorii - 70 złotych (za 1 dzień), na miejsca 1. kategorii - 120 złotych (1), VIP (z cateringiem) - 300 złotych.

W drugim etapie sprzedaży (1-10 kwietnia) bilety będą droższe i odpowiednio będą kosztować: 90, 150 i 300; a w trzecim etapie (11-17 kwietnia): 120, 170 i 300 złotych.

Nie będzie karnetów i biletów ulgowych. Dzieci do 5. roku życia wchodzą bezpłatnie (miejsce tylko na kolanach opiekuna).

Wysokie ceny biletów zaskoczyły wielu kibiców tenisa. We wstępnych zapowiedziach mówiono o 40 złotych za jeden dzień zmagań. Pozostaje wierzyć, że fani szczelnie wypełnią halę na Rąbinie. Bilety będą do wygrania (8 kwietnia) w nowym tygodniku „Głos Inowrocławia”, dodatku do piątkowej „Gazety Pomorskiej”.

Maciej Drabikowski

Redaktor prowadzący Tygodnik Informacyjny Powiatu, Miast i Gmin w Inowrocławiu

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.