Bilety na basen w Świeciu będą tańsze niż u sąsiadów

Czytaj dalej
Fot. Andrzej Bartniak
Maciej Ciemny

Bilety na basen w Świeciu będą tańsze niż u sąsiadów

Maciej Ciemny

Firmy nie będą już zajmować całej pływalni tak często, jak kiedyś.

Cennik nowego basenu ujawniono wczoraj. Będzie drożej niż przed remontem, ale na tle podobnych miast dość atrakcyjnie.

Za godzinę na basenie od poniedziałku do piątku zapłacimy 10 zł. W weekendy będzie to 12 zł, ale jest też promocja dla lubiących ranne wstawanie - od 7 do 9 z atrakcji będzie można korzystać za 8 zł.

Za ten sam czas na pływalni w Solcu Kujawskim zapłacimy od 10,50 zł do 12,50 zł, w zależności od dnia tygodnia.

W Chojnicach trzeba się z liczyć z uszczupleniem portfela o 13 zł za godzinę pływania. W dodatku w Świeciu szykują się ciekawe promocje. Już choćby dlatego, że od poniedziałku do piątku dwie godziny kosztują 15 zł, a w weekend 18 zł. Takich propozycji nie ma konkurencja w Solcu i Chojnicach.

30 groszy za minutę

Za każdą dodatkową minutę dopłacimy 30 groszy, dlatego nieodzowne stanie się ścisłe przestrzeganie czasu.

Ciekawą propozycją będą karty prepaidowe, które mają zastąpić karnety.

Teraz, płacąc 100 zł, dostanie się kartę, na której będzie do wykorzystania 130 zł, w dodatku zdobędzie się punkty w programie lojalnościowym. Będzie można je potem wymieniać na nagrody i promocje „zaproponowane przez nas i naszych partnerów” - jak czytamy w informacji prasowej. Zostawiając w kasie 300 zł zyska się kartę, która pozwoli na wejścia za 420 zł, a więc będzie to spora oszczędność. Problem w tym, że trzeba będzie liczbę wejść wykorzystać w ciągu pięciu miesięcy, taka będzie bowiem ważność prepaidów. Podobne abonamenty są w Solcu, ale tam za 300 zł dostaje się wejściówki za 360 zł. Taka karta jest jednak ważna pół roku.

800 zł za całość

Wynajem całego toru na godzinę to 70 zł plus cena biletu. I jest to opcja droższa od pływalni w Chełmnie, gdzie za taką zachciankę płaci się niecałe 30 zł. To dobra wiadomość dla indywidualnych pływaków. Przed remontem harmonogram basenu był zdominowany przez firmy, które rezerwowały wszystkie tory, choć korzystało z nich tylko kilka osób. Teraz wynajem całego obiektu będzie kosztował 800 zł plus ceny biletów.

Maciej Ciemny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.