Biało-czerwoni zagrają w regionie

Czytaj dalej
Fot. Tomasz Bolt
Dariusz Knopikdariusz.knopik@pomorska.pl

Biało-czerwoni zagrają w regionie

Dariusz Knopikdariusz.knopik@pomorska.pl

Reprezentacja Polski do lat 21 w marcu będzie przebywała na zgrupowaniu w Bydgoszczy i zagra mecze na stadionie Zawiszy i we Włocławku.

Druga pod względem ważności kadra Polski, przygotowująca się do mistrzostw Europy w 2017 roku, testuje stadiony i miejsca, w których rozgrywane będzie młodzieżowe Euro. Teraz przyszedł czas na sprawdzenie całej infrastruktury w Bydgoszczy. W tym mieści się baza hotelowa, a przede wszystkim miejsca do treningów, siłownia i gabinety odnowy biologicznej.

Reprezentacja prowadzona przez Marcina Dornę ma pojawić się w Bydgoszczy 20 marca. Trzy dni później rozegrany zostanie mecz z Finlandią. 26 marca zaplanowano we Włocławku spotkanie z Białorusią.

Wcześniej biało-czerwoni przetestowali obiekty w Gdyni, Krakowie, Lublinie i Kielcach. Do sprawdzenie został stadion w Tychach.

Można przypuszczać, że dopiero po sprawdzeniu wszystkich obiektów sztab reprezentacji wraz z władzami PZPN zdecydują gdzie Polacy będą grali podczas Euro. Jeśli pod uwagę byłaby brana tylko pojemność obiektu, to stadion Zawiszy nie miałby konkurencji ponieważ może pomieścić największą liczbę kibiców.

Młodzieżowe Euro 2017 będzie historyczne. Po raz pierwszy o mistrzostwo Europy będzie rywalizowało 12 drużyn. Turniej ma być rozegrany w czerwcu.

Dariusz Knopikdariusz.knopik@pomorska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.