Bezpieczeństwo przede wszystkim!

Czytaj dalej
Fot. Policja
Maja Stankiewicz

Bezpieczeństwo przede wszystkim!

Maja Stankiewicz

W ramach konsultacji społecznych debaty o bezpieczeństwie zorganizowano wczoraj w Szubinie i Kcyni. W poniedziałek spotkanie w Sadkach.

W powiecie nakielskim tworzona jest mapa zagrożeń. By je lepiej określić wczoraj w ratuszach w Szubinie i Kcyni rozmawiano o bezpieczeństwie.

W spotkaniu oprócz policji , lokalnych władz i radnych wzięli także udział przedstawiciele szkół , nadleśnictwa, straży pożarnej, prokuratury. Jak zapewnia oficer prasowy KPP w Nakle sierż. szt. Justyna Andrzejewska - każdy mógł przedstawić propozycje do tworzonej właśnie mapy zagrożeń oraz wskazać kwestie, którymi policja powinna się zająć. Goście otrzymali też sporą dawkę wiedzy o pracy tej formacji. - Komendant KPP w Nakle nadkom. Dariusz Stoński przedstawił założenia dotyczące tworzenia map zagrożeń bezpieczeństwa. Nadkom. Małgorzata Brola poinformowała o sposobach pełnienia służby przez policjantów. Z kolei komendanci poszczególnych komisariatów: asp. szt. Gwidon Nitka (Kcynia) i nadkom. Dariusz Liss (Szubina), omówili stan bezpieczeństwa w gminach - wylicza pani rzecznik.

W poniedziałek takie spotkanie w urzędzie w Sadkach (godz. 10), a we wtorek w ratuszu w Mroczy (godz. 11) oraz w świetlicy OSP w Nakle (godz.15).

Maja Stankiewicz

Obsługuję teren powiatu nakielskiego. Czasami zajmuję się też problemami Czytelników z gmin podbydgoskich. Bliskie są mi tematy związane z kulturą, historią, rozrywką, ale też z życiem codziennym mieszkańców

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.