Bez objazdów ani rusz. Do Ełku, Augustowa i stolicy

Czytaj dalej
Fot. Wojciech Wojtkielewicz
Marta Gawina

Bez objazdów ani rusz. Do Ełku, Augustowa i stolicy

Marta Gawina

Już dziś drogowcy zamkną fragment al. Jana Pawła II od ul. Elewatorskiej do przejazdu kolejowego. Kierowców czekają trudne miesiące związane z budową węzła Porosły. Dużych drogowych inwestycji w naszym mieście jest znacznie więcej.

Węzeł Porosły połączy trasę generalską i al. Jana Pawła II z ekspresową ósemką w stronę Warszawy. Jego budowa ruszyła na dobre i teraz da się we znaki kierowcom. Od dzisiaj do końca roku fragment al. Jana Pawła II od ul. Elewatorskiej do przejazdu kolejowego. Nieprzejezdna będzie też jedna jezdnia ul. NSZ w kierunku centrum, na odcinku od ul. KEN do al. Jana Pawła II.

Wjazd do miasta od strony Warszawy odbywać się będzie nowo wybudowaną drogą serwisową po stronie północnej łączącą drogę krajową nr 8 z ulicą Kleeberga (od miejscowości Porosły do Kleeberga). Dojazd do ulicy Elewatorskiej możliwy będzie nową drogą serwisową po południowej stronie dk 8 i al.Jana Pawła II.

Pozostało jeszcze 79% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marta Gawina

Białostoczanka i dziennikarka z kilkunastoletnim stażem, którą świat ciągle potrafi zadziwić. Także świat polityki, który na co dzień przybliżam naszym Czytelnikom. Ustalam kto, z kim, dlaczego i co z tego mamy. "Buduję" też drogi, pilnuję komunikacji . Choć łopat nie wbijam, staram się być na bieżąco z najważniejszymi inwestycjami w Białymstoku i województwie podlaskim. Tak, tak czekamy na S19...

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.