Maciej Czerniak

Będzie wyrok za kursy z kokainą

Oskarżeni już na samym początku procesu, czyli w kwietniu tego roku złożyli wnioski o poddanie się karze. Prokuratura zarzucała im to, że zaopatrywali Fot. Dariusz Bloch Oskarżeni już na samym początku procesu, czyli w kwietniu tego roku złożyli wnioski o poddanie się karze. Prokuratura zarzucała im to, że zaopatrywali agencję towarzyską w narkotyki.
Maciej Czerniak

Zakończył się proces trzech oskarżonych o rozprowadzanie narkotyków. Sami wnioskowali o karę. Dwaj to taksówkarze, którzy dostarczali nielegalne substancje do bydgoskiej agencji towarzyskiej.

W Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy wybrzmiały już mowy końcowe w procesie trzech mężczyzn, którym śledczy prokuratury okręgowej zarzucali udział w rozprowadzaniu narkotyków.

- Oskarżeni złożyli w sądzie wnioski o dobrowolne poddanie się karze - mówi mec. Arkadiusz Namysłowski, obrońca. - To kary pozbawienia wolności w zawieszeniu, grzywny i przepadek majątku pochodzącego z czynu zabronionego.

Wyrok ma zostać opublikowany 5 października.

W samochodach oskarżonych policjanci znaleźli narkotyki. I to w znacznych ilościach. W agencji - blisko 1,5 miliona złotych w gotówce. O kulisach tej sprawy przeczytasz w dalszej części artykułu.

Pozostało jeszcze 78% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Maciej Czerniak

Zajmuję się tematyką kryminalną, policyjną, jestem autorem relacji sądowych. Piszę też na tematy bieżące, dotyczące samorządu, problemów mieszkańców. Co najbardziej lubię w pracy? Zaskakujące historie, które mam przyjemność przedstawiać Czytenikom. Jak wiadomo, życie pisze najlepsze scenariusze. Nie tylko filmowe.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.