Dariusz Nawrocki

Bandyta z Inowrocławia był na celowniku „łowców cieni” [zdjęcia, wideo]

Z nieoficjalnych informacji wiemy, że policjanci zostali ranieni między innymi w twarz, bark i nogi. Przestępca został trafiony w nogi. Poszkodowani Fot. Paweł Skraba Z nieoficjalnych informacji wiemy, że policjanci zostali ranieni między innymi w twarz, bark i nogi. Przestępca został trafiony w nogi. Poszkodowani trafili do inowrocławskiego szpitala.
Dariusz Nawrocki

Strzelanina na osiedlu Toruńskim w Inowrocławiu. Bandyta i dwóch policjantów w szpitalu.

We wtorkowy wieczór pod oknami mieszkańców ulicy Skłodowskiej-Curie w Inowrocławiu rozegrały się sceny niczym z filmów kryminalnych. - Jak usłyszałam pierwsze huki, to myślałam, że ktoś się bawi petardami. Jednak chwilę później pojawiły się syreny alarmowe karetek pogotowia. Gdy wyjrzałam przez okno, było aż kolorowo od policyjnych kogutów - opowiada nam mieszkanka osiedla Toruńskiego.

- Wyszłam na spacer z psem. Nagle usłyszałam kanonadę strzałów. Grupa policjantów w cywilu goniła przestępcę. Chwilę później widziałam policjanta leżącego w kałuży krwi. Bardzo się bałam - wyznaje starsza kobieta.

Kim jest złapany przestępca? Więcej szczegółach akcji CBŚP w Inowrocławiu, relacje świadków oraz zdjęcia i wideo z miejsca zdarzenia w dalszej części artykułu.

Pozostało jeszcze 79% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Dariusz Nawrocki

Od zawsze chciałem pracować w mediach. Moje marzenie spełniło się w 2001 roku. Jestem dziennikarzem inowrocławskiego oddziału "Gazety Pomorskiej". Zajmuję się głównie tematyką samorządową i społeczną. Piszę o sprawach dotyczących powiatu inowrocławskiego i mogileńskiego. Moje teksty, galerie i filmy ukazują się na portalach pomorska.pl, inowroclaw.naszemiasto.pl i mogilno.naszemiasto.pl. Jestem kibicem sportowym, miłośnikiem przyrody i namiętnie słucham dobrej muzyki. Najlepiej relaksuję się w trakcie biegania leśnym duktami.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.