Bale, kuligi, koncerty. W ferie nie warto siedzieć w domu

Czytaj dalej
Fot. Adam Lewandowski
Maja Stankiewicz

Bale, kuligi, koncerty. W ferie nie warto siedzieć w domu

Maja Stankiewicz

W niektórych gminach atrakcje już trwają, w innych rozpoczną się w poniedziałek. Gdzie i kiedy warto się wybrać? Podpowiadamy.

Na bal karnawałowy przebierańców zapraszają dziś chętnych pracownicy ośrodka kultury w Dobrczu. Impreza w sali widowiskowej rozpocznie się o godz. 13. - To oferta nie tylko dla małych dzieci - podkreślają organizatorzy.

Jutro także w GOK-u czeka zabawa. Wnuki przyprowadzić mogą swoich dziadków, by wspólnie z nimi pośpiewać i potańczyć, obejrzeć pantomimę, wysłuchać koncertu orkiestry dętej z Dobrcza lub wziąć udział w konkursach rodzinnych. Początek zabawy - godz. 16.

Na wakacyjne zajęcia zaprasza chętnych także ośrodek kultury w Nowej Wsi Wielkiej. Są one bezpłatne, niepotrzebne są wcześniejsze zapisy. Przyjść tu można codziennie (oprócz sobót i niedziel) o godz. 10. W programie m.in. konkursy, tenis stołowy, gry zręcznościowe, a na finał - 29 bm. zabawa karnawałowa. Jako, że pogoda dopisuje zorganizowany ma zostać kulig, a także wyjazd na basen. O szczegółach powiedzą pod nr tel. (52) 331-83-56 lub 691-513-955.

W centrum kultury w Białych Błotach ciekawie ma być w drugim tygodniu ferii. Zajęcia rozpoczną się w poniedziałek, potrwają pięć dni. Organizatorzy proszą o wcześniejsze zapisy - tel. (52) 381-94-50 lub 668-108-965.

W Soleckim Centrum Kultury odbędzie się w sobotę kolejne spotkanie rodzinne pt. „Odlot w kosmos”. Na dzieci i rodziców czeka tu od godz. 11.30 wiele niespodzianek.

Maja Stankiewicz

Obsługuję teren powiatu nakielskiego. Czasami zajmuję się też problemami Czytelników z gmin podbydgoskich. Bliskie są mi tematy związane z kulturą, historią, rozrywką, ale też z życiem codziennym mieszkańców

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.