Maciej Drabikowski

Artur Puzio w Red Bull X-Fighters?

Artur Puzio cały czas udoskonala swoje stare triki. Pracuje też nad nowymi. Stara się urozmaicić dyscyplinę. Fot. Sky Fighters Artur Puzio cały czas udoskonala swoje stare triki. Pracuje też nad nowymi. Stara się urozmaicić dyscyplinę.
Maciej Drabikowski

Barcinianin Artur Puzio nie spoczął na laurach. Szuka areny, na której będzie mógł pokazać polską klasę FMX.

- Świat już niebawem może dowiedzieć się o polskim podniebnym wojowniku, a to wszystko może stać się realne dla was, ale też dzięki wam fanom - mówi Angelika Nowak ze Sky Fighters.

Red Bull X-Fighters po raz pierwszy postanowił otworzyć się na nowe talenty i zorganizował konkurs, który daje możliwość zmierzenia się z najlepszymi zawodnikami FMX. I to w najbardziej prestiżowej imprezie tej dyscypliny.

Novilleros to bohaterowie, którzy dzięki waszym głosom mogą uzyskać przepustkę na 15. show w Las Ventas i zaprezentować swoje triki przed 20-tysięczną publicznością.Zasady są proste wystarczy kliknąć na stronie www.redbullxfighters.com w zakładkę Novilleros poszukać filmiku Artura Puzio „W pogoni za marzeniami” i zagłosować. Codziennie można oddać jeden głos.

Artur Puzio to członek ekipy Sky Fighters Team. Dwukrotny mistrz Polski nie tylko powtarza istniejące już triki, ale cały czas pracuje nad urozmaicaniem dyscypliny FMX.

Maciej Drabikowski

Redaktor prowadzący Tygodnik Informacyjny Powiatu, Miast i Gmin w Inowrocławiu

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.