Artur Orzech opowie nam o sobie

Czytaj dalej
Fot. Piotr Smolinski
Zbigniew Politowski

Artur Orzech opowie nam o sobie

Zbigniew Politowski

Artur Orzech, znany dziennikarz muzyczny, prezenter radiowy i telewizyjny odwiedzi jutro, 10 bm., Inowrocław.

„Głos” radiowej Trójki, komentator Eurowizji, absolwent iranistyki i współtwórca zespołu Róże Europy będzie o godz. 18 gościem saloniku biblioteki przy ul. Kilińskiego 16. Nadarzy się więc okazja do rozmowy na temat jego pasji oraz nowej książki „Wiza do Iranu”. Wstęp wolny.

Rajcy czekają na uwagi w sprawach miasta

Dziś na dyżur zaprasza dwoje radnych rady miejskiej. W godz. 12-13, w biurze poselskim K. Brejzy przy al. Niepodległości 4 dyżurować będzie Magdalena Łośko, tel. 52 355-05-06, zaś w godz. 15-16 w tym samym miejscu - Jarosław Kopeć, tel. jak wyżej.

Zbigniew Politowski

Pracę dziennikarską rozpocząłem pod koniec 1983 r. w prasie włocławskiej. W  1987 r. zostałem reporterem inowrocławskiego oddziału  "Gazety Pomorskiej", a w 1994 r. jego kierownikiem. Na początku lat 90. przez krótki okres byłem dziennikarzem działu ekonomicznego "GP". W swoich publikacjach od początku koncentruję  się wokół spraw lokalnych, samorządowych, gospodarczych, społeczno-politycznych, interwencyjnych. Ponieważ moją pasją jest turystyka, chętnie popełniam teksty  prezentujące urodę różnych zakątków Polski, także związane z bliską mi problematyką uzdrowiskową. 


 

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.