Apartamenty Północna

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Apartamenty Północna

Materiał informacyjny

Apartamenty Północna to wyjątkowa inwestycja, która wnosi powiew prestiżu na mapę Śródmieścia. Nowoczesny kompleks budynków przy ulicy Północnej 22 to gwarancja estetyki i wygody oraz wysokiej jakości na rynku nieruchomości w Lublinie.

W dwóch kaskadowych budynkach z dużą dbałością o detale zaprojektowaliśmy 91 apartamentów o powierzchni od 40 do 130 mkw. To idealne miejsce dla miłośników funkcjonalności, designu i wygody. W Apartamentach znajdą się przestronne apartamenty z panoramicznymi oknami, które nadają wnętrzom unikalny klimat. Każde z mieszkań posiada wygodny balkon lub duży taras, a ponadprzeciętna wysokość wnętrz wynoszącą 2,80-3,90m, podkreśli ich wyjątkową przestronność.

Dla wygody mieszkańców, oprócz cichobieżnych wind, komórek lokatorskich i podziemnego garażu z miejscami parkingowymi przewidzieliśmy również ogrodzony, naturalistyczny plac zabaw dla dzieci.

Termin realizacji to II/III kwartał 2023 r.

Unikalny charakter tej kameralnej inwestycji gwarantuje rodzinna firma Apartus Properties Sp. z o.o., wywodząca się z Chrzanowscy Development Sp. z o.o – deweloper, który od 20 lat kształtuje rynek nieruchomości w Lublinie.

Biuro sprzedaży:
ul. Chodźki 27, Lublin
tel. 603 913 007
sprzedaz@apartus.info
www.apartamentypolnocna.pl

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.