Aleksandra Rasińska, najlepsza zawodniczka meczu Developres Rzeszów - Joker Świecie: Chciałabym częściej grać na takim poziomie

Czytaj dalej
Fot. Krzysztof Kapica
Łukasz Pado

Aleksandra Rasińska, najlepsza zawodniczka meczu Developres Rzeszów - Joker Świecie: Chciałabym częściej grać na takim poziomie

Łukasz Pado

- Jestem za młoda, żeby wybrzydzać na piłki, jakie dostaję od rozgrywających - mówi Aleksandra Rasińska. Siatkarka Developresu Rzeszów otrzymała nagrodę MVP za mecz z Jokerem Świecie, który jej zespół wygrał pewnie 3:0.

Dałaś prawdziwy popis w meczu z Jokerem. "One man show"...
Nie zgodzę się, piłki dostawałam wspaniałe, po bardzo dobrym przyjęciu, myślę, że to zasługa każdej z nas. Bardzo mi się podobał ten mecz ze strony każdej zawodniczki. Wszystkie pokazały, na co nas stać i jaki poziom prezentujemy na treningach i przełożyłyśmy to na mecz.

Ale bardzo ładnie przedstawiłaś się rzeszowskiej publiczności. Wyszłaś w podstawowym składzie i już na początku pokazałaś siłę na zagrywce, a potem... to już wynik pokazuje...

Skoro się podobało, to bardzo mi miło. Chciałabym taki poziom prezentować częściej i mam nadzieję, że będę mieć do tego okazję. Dziękuję, że taką dostałam.

Wiedziałaś już wcześniej, że w tym meczu wyjdziesz w podstawowym składzie. Nakręcało cię to? Była jakaś dodatkowa motywacja?
Staram się nastawiać do każdego meczu, tak samo. A motywacja jest zawsze, bo po to trenujemy, żeby grać, a mecz to dla nas nagroda. Niestety dziś, tak się złożyło, że Kiera nie mogła zagrać przez kontuzję, siedziała z boku. Nie jest to dodatkowa motywacja, kiedy koleżanka cierpi, ale trzeba wykorzystać szansę, którą się dostaje i fajnie, że mi się udało.

Stres był większy?
Nie. Myślę, że umiarkowany.

Pozostało jeszcze 38% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Łukasz Pado

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.