Aleksander Mrówczyński, chojnicki poseł PiS przyjmuje na trzecim piętrze

Czytaj dalej
Fot. Maria Eichler
Maria Eichlermaria.eichler@pomorska.pl

Aleksander Mrówczyński, chojnicki poseł PiS przyjmuje na trzecim piętrze

Maria Eichlermaria.eichler@pomorska.pl

Biuro posła na Sejm Aleksandra Mrówczyńskiego mieści się w galerii K&M przy ul. Sukienników 5 i jest czynne dla interesantów codziennie w godzinach 10.00-17.00.

Można dzwonić na numer telefonu 886 170 018.

W biurze bezpłatnie można zasięgnąć porad prawnych. Poradnictwo prawne Joanny Gierszewskiej w poniedziałki i środy od godziny 16.00 do 17.00. - Trzeba mieć jednak świadomość, że są to porady prawne ukierunkowane raczej na pomoc w sensie pokazania możliwych ścieżek rozwiązania problemów, wskazania urzędów oraz interwencji pana posła w sytuacjach tego wymagających - podkreśla Wojciech Rolbiecki, dyrektor biura. - Nie mamy, niestety, możliwości prowadzenia kancelarii adwokackiej czy biura radcy prawnego, które z definicji zajmują się bardzo rozwiniętą działalnością prawną.

Galeria K&M ul. Sukienników 5
Otwarte codziennie od 10.00 do 17.00
Tel. 886 170 018

Kiedy będziemy mogli zastać w biurze samego posła? - Generalna zasada jest taka, że przez jeden tydzień posłowie są w Sejmie (obrady komisji i obrady plenarne), a kolejny tydzień pracują w okręgu. Kalendarz jest na stronie sejm.gov.pl - tłumaczy Rolbiecki. - Na początku kadencji posłowie praktycznie tylko na weekendy wyjeżdżali z Warszawy, bo było sporo głosowań, teraz ta sytuacja unormowała się i jeden tydzień spędzają w Sejmie, a kolejny w terenie/biurze poselskim. Spotkanie z posłem jest oczywiście możliwe od poniedziałku do piątku w godzinach pracy biura w tygodniu "niesejmowym".

Aleksander Mrówczyński jest jedynym chojnickim posłem w tej kadencji Sejmu. Wszedł do niego dzięki uzyskaniu ok. 5 tys. 800 głosów. Wcześniej bardzo aktywnie działał na rzecz swojego ugrupowania w Chojnicach i przewidując sukces wyborczy, przeniósł do centrum biuro PiS.

Maria Eichlermaria.eichler@pomorska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.