Aktywne spotkania przy stole

Czytaj dalej
Fot. Karolina Rokitnicka
Karolina Rokitnicka

Aktywne spotkania przy stole

Karolina Rokitnicka

W czwartek w Zespole Szkół nr 3 w Golubiu-Dobrzyniu odbył się II Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego. Wzięło w nim udział około 60 zawodników reprezentujących 12 szkół.

Rywalizowali w trzech kategoriach:

Rozegrano 90 meczów. Pierwsze miejsca zajęli: Daria Grabowska, Jarosław Trejderowski, Zuzanna Gapińska, Kamil Romanowski, Roksana Gapińska i Nikodem Rak. Atrakcją dodatkową była wizyta zawodników KS Energa Manekin, którzy pokazali jak wygląda profesjonalny trening i tenis na wysokim poziomie.

Karolina Rokitnicka

Dziennikarstwo to nie tylko moja praca, ale także pasja. Szczególnie bliskie mi sprawy lokalne, dotyczace Golubia-Dobrzynia i okolic, samorządowe, oświatowe, kultura, politykaLubię analizę danych, m. in. rankingów inwestycyjnych czy wyników edukacyjnych, a także materiały interwencyjne. W codziennej pracy bardzo cenię kontakt z drugim człowiekiem, dynamiczność, możliwość uczenia się i poznawania zagadnień, które są dla mnie zupełnie nieznane, jak np. sport czy rolnictwo :-). Dziękuję moim instruktorom za pomoc w poruszaniu się po tych niezbadanych dla mnie obszarach.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2022 Polska Press Sp. z o.o.