Aktywna Bydgoszcz przejechała tysiące kilometrów

Czytaj dalej
Fot. Filip Kowalkowski
Sławomir Bobbe

Aktywna Bydgoszcz przejechała tysiące kilometrów

Sławomir Bobbe

Od kwietnia bydgoszczanie przejechali dziesiątki tysięcy kilometrów na rowerach. Zliczała je bydgoska aplikacja. W osiedlowej rywalizacji rowerowej w aplikacji Aktywna Bydgoszcz zwyciężyło Szwederowo, przed Okolem i Nowym Fordonem.

Prawie 17 tysięcy kilometrów przejechali szwederowiacy na rowerach, używając aplikacji Aktywna Bydgoszcz. Ponad 14 tysięcy kilometrów dorzucili mieszkańcy okola, a cykliści z Nowego Fordonu dołożyli ponad 12 tysięcy.

- Dla zawodników przygotowaliśmy niespodzianki, to gadżety związane z Aktywną Bydgoszczą - zdradza Tomasz Dobrowolski z bydgoskiego ratusza, który „opiekuje się” aplikacją na telefony i smartfony.

Przeczytaj dalszą część artykułu.

Pozostało jeszcze 62% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Sławomir Bobbe

"Demokracja to rządy brutali temperowane przez dziennikarzy" - mówił Ralph Waldo Emerson, dlatego najbardziej interesują mnie tematy polityczne i samorządowe. Jestem Bydgoszczaninem i pasjonują mnie wszystkie wydarzenia związane z moim miastem. Przygotowuję materiały z zakresu biznesu, ekonomii, przedsiębiorczości, rynku pracy, gospodarki komunalnej, ekologii i ochrony środowiska. Współpracuję także z wydawcami serwisów centralnych - regiodom.pl i regiopraca.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.