Akademia Pływania H2O

Czytaj dalej
x

Akademia Pływania H2O

x

Akademia Pływania H2O to działająca na terenie Włocławka szkółka pływacka, zajmująca się nauką i doskonaleniem pływania dzieci i dorosłych. Od niedawna prowadząca zajęcia także na basenach w Lipnie i Sierpcu.

Dzięki wykwalifikowanej kadrze trenerskiej do Akademii mogą dołączyć maluchy już od 3 miesiąca życia. Urozmaicony program zajęć wspiera dzieci w nabywaniu i doskonaleniu swoich umiejętności pływackich, a w zależności od stopnia zaawansowania uczestnika pomaga także w początkowym oswojeniu z wodą.

Nasi trenerzy wykorzystują kreatywne metody nauczania by dzieci mogły ćwiczyć swoje umiejętności ruchowe poprzez zabawę. Podczas zajęć dla najmłodszych korzystamy z różnego rodzaju kolorowych akcesoriów m.in. gumowe zabawki, piłki, książeczki czy kółka do wyławiania z wody tak, aby nasze zajęcia stały się jeszcze bardziej atrakcyjne w ich oczach i zachęcały do ponownego udziału.

Zajęcia dla niemowląt prowadzone są w towarzystwie rodziców/opiekunów a doświadczenia z nich wyniesione mogą stanowić inspiracje do dalszego kreatywnego spędzania czasu na basenie ze swoimi pociechami. Ćwiczenia tego rodzaju korzystnie wpływają na rozwój psychoruchowy malucha, jego koordynację ruchową oraz równowagę. Ponadto doznania płynące z wykonywanych ruchów w wodzie są dla niemowląt bardzo relaksujące.

Akademia H2O oferuje zajęcia grupowe i indywidualne dla dzieci i dorosłych. W rozbudowanej ofercie znajdują się także treningi open water dla triathlonistów, warsztaty pływackie, videoanaliza pływania oraz obozy letnie i zimowe. Ciekawym punktem są także organizowane przez nas pływackie urodziny.

Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji znajduję się na www.eh2o.pl , Facebooku, Instagramie oraz pod numerem telefonu 696 221 004.

x

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.