Joanna Pluta

520 osób chce mieć Bydgoską Kartę Młodzieży

Bydgoska Karta Młodzieży została uruchomiona z początkiem kwietnia tego roku. Fot. mat. UMB Bydgoska Karta Młodzieży została uruchomiona z początkiem kwietnia tego roku.
Joanna Pluta

520 - tyle wniosków wpłynęło na razie do Młodzieżowej Rady Miasta Bydgoszczy, która wyszła z takim pomysłem. Karta uprawnia do zniżek i ulg u partnerów programu. A tych jest ponad sześćdziesięciu.

Gdy z początkiem kwietnia w ratuszu program Bydgoska Karta Młodzieży został oficjalnie zainaugurowany, mówiło się, że o kartę może się starać nawet 15 tysięcy młodych ludzi. Jak dotąd chętnych jest około 520.

- Tyle wpłynęło do nas formularzy zgłoszeniowych, ta liczba jednak wciąż się zmienia - mówi Mikołaj Gabinecki, przewodniczący Młodzieżowej Rady Miasta, która wnioskowała o utworzenie takiej karty. - Wnioski to jedno, wydane karty - drugie. Tych ostatnich jest w tej chwili około 130.

520 - tyle wniosków wpłynęło na razie do Młodzieżowej Rady Miasta Bydgoszczy, która wyszła z takim pomysłem. Karta uprawnia do zniżek i ulg u partnerów programu. A tych jest ponad sześćdziesięciu.  O szczegółach czytaj w pełnej wersji artykułu. 

Pozostało jeszcze 68% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Joanna Pluta

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.