15 lat dla „Kadafiego”, 25 dla „Maciuli” za zabójstwo dilera

Czytaj dalej
Fot. Wojciech Arkuszewicz
Maciej Czerniak

15 lat dla „Kadafiego”, 25 dla „Maciuli” za zabójstwo dilera

Maciej Czerniak

Sąd nie miał wątpliwości, że wobec zbrodni, jakiej dopuścił się Maciej B. tylko kara długoletniego więzienia będzie wystarczająco surowa. Skazany został też Tomasz B., grupy narkotykowej.

Nie budzi wątpliwości, że od 2001 roku działała zorganizowana grupa przestępcza - mówiła wczoraj sędzia Barbara Malatyńska. Chwilę wcześniej na sali rozpraw Sądu Okręgowego w Bydgoszczy rozbrzmiały słowa odczytywanego wyroku. - Było to z pewnością coś więcej niż tylko grupa znajomych, którzy spotykali się w siłowni i na strzelnicy.

To jeden z największych procesów w regionie w ostatnich latach. Jakie wyroki otrzymali wszyscy oskarżeni? Czytaj w dalszej części artykułu. 

Pozostało jeszcze 86% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Maciej Czerniak

W Gazecie Pomorskiej zajmuję się tematyką kryminalną, policyjną, jestem autorem relacji sądowych. Podejmuję sprawy z kręgu dziennikarstwa śledczego, najczęściej dotyczące tego, co dzieje się na styku władz publicznych z sektorem prywatnym. Z wykształcenia jestem polonistą, a tym, co w mojej pracy najbardziej mnie pociąga i codziennie zadziwia, jest fakt, że najciekawsze historie zawsze pisze życie. Bywają bardziej niezwykłe od scenariuszy filmów. Nie tylko sensacyjnych. Nie zamykam się jednak w tematyce prawno-kryminalnej. Interesuje mnie wszystko, co wiąże się z przemianami społecznymi - od polityki przez prawo do nowych technologii.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2022 Polska Press Sp. z o.o.