10 miejsc, które trzeba odwiedzić w Grudziądzu [mapa interaktywna]

Czytaj dalej
Daniel Dreyer

10 miejsc, które trzeba odwiedzić w Grudziądzu [mapa interaktywna]

Daniel Dreyer

Grudziądz jest ciekawym miejscem na weekendowy wypad albo krótki urlop. Co koniecznie trzeba zobaczyć? Dokąd się wybrać?

Kim jest turysta, który przyjeżdża do Grudziądza? - Najczęściej są to ludzie po 50. roku życia albo młodzi z rodzice z dziećmi. Często zaglądają do nas osoby, które spędzają urlop w Borach Tucholskich albo na Pojezierzu Brodnickim a gdy pogoda jest nieco gorsza, przyjeżdżają zwiedzić nasze miasto - mówi Michał Czepek, szef grudziądzkiej Informacji Turystycznej.

W tym roku wielu Polaków urlop planuje spędzić w kraju. Czego nie powinni przegapić, jeśli za swój cel wybiorą Grudziądz?

Daniel Dreyer

Przygodę z dziennikarstwem rozpocząłem jako student-praktykant, w grudziądzkim oddziale "Gazety Pomorskiej". I z nim jestem związany do dziś, od 1 października 2005 roku jako kierownik redakcji. Tematyka jaką podejmuję to sprawy bliskie mieszkańcom Grudziądza i okolic: to, co napełnia ich obawami albo daje nadzieję, to co ich smuci albo cieszy, to z czego są dumni albo... co wymaga zmiany, aby się nie wstydzić. Dziennikarstwo postrzegam jako misję, którą jest nie tylko stawianie pytań, ale szukanie odpowiedzi. Prywatnie jestem fanem różnorodnej, ale tylko dobrej muzyki, miłośnikiem górskiej turystyki i bardzo początkującym żeglarzem.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.